Používáme cookies proto, abychom e-shop přizpůsobili Vám na míru. Bližší informace najdete zde.

Upozornění

Vzhledem k různým vahám výrobků, obvzláště v případě objednávky pytlů spolu s nějakým jiným výrobkem nebo při objednání velkého množství, se může cena dopravy udaná na objednávce lišit od skutečné. V takovém to případě Vás o změně ceny dopravného budeme informovat před odesláním zásilky.

Kontrola dodávky

Zásilku, její obal a případně i obsah je kupující povinen zkontrolovat již při převzetí zásilky od dopravce, za přítomnosti doručovatele či řidiče. Pokud je shledána závada (poškozený obal, zboží je poškozeno přepravou apod.), adresát reklamuje zásilku přímo u dopravce (pošty, přepravní firmy) a řídí se reklamačním řádem dopravce. Dopravce následně sepíše s adresátem protokol o shledané závadě a zásilka bude doručena zpět odesilateli. Skutečnost o shledané závadě při doručení a sepsání protokolu nám neprodleně oznamte a dohodneme se na dalším postupu. Na pozdější reklamaci závady, zjištěné až mimo přítomnost doručovatele či dopravce, není možno brát zřetel.

Doprava a expedice zboží

Zboží expedujeme Českou poštou nebo spediční službou FORF, případně DPD nebo GEIS dle nabízených služeb přepravce pro určité druhy zásilek, zpravidla druhý den od převzetí potvrzené objednávky a pouze v pracovní dny. Dodací lhůta začíná běžet od předání zásilky dopravci. Způsob a očekávaný čas doručení zásilky je vždy zákazníkovi sdělen při telefonickém ověření objednávky. Skutečný čas doručení však záleží na přepravci zásilky a může se od dohodnutého lišit.

V případě, že zboží je na skladě, dodavatel je vyexpeduje (předá dopravci) příští pracovní den po telefonickém ověření objednávky. Pokud, objednané zboží není na skladě nebo je nebude možné dodat přepravci do 5 pracovních dnů od obdržení objednávky, dodavatel oznámí zákazníkovi předpokládaný termín dodání nebo nabídne jiný srovnatelný výrobek.

O odeslání zásilky je zákazník informován na emailovou adresu, kterou uvedl v objednávce, kde je mu sděleno číslo zásilky a jméno přepravce( v případě přepravy kurýrem). Toto číslo mu pak následně umožňuje sledovat v systémech přepravce pohyb objednané zásilky.

Webové formuláře přepravců naleznete na následujících webových adresách - Česká pošta: http://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka, pro FOFR: http://objednavky.fofrcz.cz/index.php?id=sledovani, DPD: https://www.dpd.com/tracking/(lang)/cs_CZ., GEIS: http://tt.geis.cz/TrackAndTrace/Tracking.aspx

Zákazník si při objednávce může zvolit následující druhy dopravy objednaného zboží:

  • Osobní odběr - Praha 5 - Zbraslav (zdarma) - po předchozí telefonické dohodě na tel. č. 776 375 234
  • Osobní odběr - Dobříš - po předchozí telefonické dohodě na tel. č. 777 660 112
  • Česká pošta - balík do ruky (do 24 hodin od podání)
  • Česká pošta - balík na poštu (do 24 hodin od podání)
  • Kurýr FORF(DPD, GEIS) - (do 2 pracovního dne od podání)
  • Doprava na Slovensko - kurýr (FOFR,DPD, GEIS)

 Pro konkrétní objednávku nemusí být dostupné všechny způsoby doručení, např. pokud se jedná o zboží větších rozměrů. Při objednání těžké a objemné zásilky (např. boxovací pytle) si dopravce účtuje vyšší cenu dopravy, případně i speciální poplatek za objemnou zásilku, takže není možné toto zboží doručit za běžnou cenu. V těchto případech je k tomuto zboží připočten příplatek za nadměrnou dopravu, který zohledňuje vyšší dopravní náklady zásilky.

Vzhledem k různým vahám výrobků, obvzláště v případě objednávky pytlů spolu s nějakým jiným výrobkem nebo při objednání velkého množství, se může cena dopravy udaná na objednávce lišit od skutečné. V takovém to případě Vás o změně ceny dopravného budeme informovat před odesláním zásilky.